Tajemství směsi illy

Kompozice těch nejkvalitnějších arabik z 9 oblastí čtyř kontinentů, dodaných přímo od pěstitelů, kteří je opečovávali. Dokonale vyvážená, s dokonalou cremou, úžasně zřetelnou chutí a aroma.  S každou úrodou znovu a znovu přehodnocována tak, aby byla zachována charakteristická chuť illy, šálek po šálku...

 

ETIOPIE
Etiopská arabika ví, jak zaujmout. S lehkými květinovými a ovocnými podtóny jasmínu, zralého melounu a celou řadou citrusů. Zapamatovatelná je hlavně díky jemné harmonii hořké a sladké chuti.

KOLUMBIE
Představte si kombinaci čokolády, citrusů, jasmínu a zralého červeného ovoce, vše podtržené chutí karamelu a upečeného chleba. To je příjemný a podmanivý charakter nejlepší kolumbijské arabiky.

COSTA RICA
Káva, která se třpytí? To je arabika z Kostariky, květnatá, čokoládová a karamelová.. Sladká chuť a květinové aroma v dokonalé harmonii. 

 

BRAZÍLIE
Silná káva. Sladká, s patrnou lehkou aciditou. Její bohaté tělo je ideální pro každé espresso. Trénovaní znalci budou cítit stopy opečeného toastu, karamelu a čokolády. Tato silná káva je to pravé potěšení pro naše chuťové pohárky.

INDIE
Káva s kořeněnými podtóny tabáku, muškátový oříšek, chutí karamelu nebo čokolády. Plné tělo a bohaté aroma kávy z Indie dává kávě příjemnou hořkost.

Arabiky, které tvoří směs illy, pochází z 9 pěstitelských oblastí. Každá je pěstována v jiné části světa, každá s různými klimatickými podmínkami a společně tvoří její výrazný a jedinečný chuťový profil kávy illy.